Kurs Java

Dodawanie i edycja - Podstawy

W momencie, gdy już wiesz, jak zalogować użytkownika w aplikacji przyszedł czas wykonanie pierwszych funkcjonalności na danych, którymi zarządza aplikacja. Przygotujemy się teraz do stworzenia zaawansowanego formularza umożliwiającego dodanie i modyfikację różnych rodzajów danych w systemie. Wykonanie formularza będzie polegało na stworzeniu listy komponentów wraz z zainicjalizowaniem ich wartościami początkowymi (słownikowymi). Wszystkie dane będą użyte do zbudowania odpowiednich obiektów, które następnie zostaną zapisane w bazie danych.
Java Formularz do rejestracji
Cele naszej implementacji:

Starter

Formularz jest podstawowym elementem każdej aplikacji webowej. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość wprowadzać dane, które finalnie są zapisywane w bazie danych i tam przechowywane. Wprowadzanie danych może odbywać się na wiele różnych sposobów, a że wymagania ze strony klientów nie należą do najprostszych, można przyjąć, że dosyć szybko trafi nam się implementacja "ambitnego" komponentu.
Chcemy, abyś po naszym kursie był(a) przygotowany(a) na różne ewentualności, dlatego użyliśmy aż dziesięciu różnych komponentów, które realizują nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania biznesowe. Podczas implementacji ...
...

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE