Licencja

§1 Definicje


 1. Operator usługi, Usługodawca – Operatorem usługi javappa.com jest firma JAVAPPA Jarosław Klimas z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 130C/15, NIP: 631-232-86-82, REGON: 360955912, TEL.: 794933540, EMAIL: office@javappa.com
 2. Serwis – strona internetowa pod adresem javappa.com
 3. Użytkownik – osoba fizyczna, osoba prawna, niezupełna osoba prawna korzystająca z serwisu.

§2 Prawa autorskie


 1. Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronach serwisu zastrzeżone są na rzecz Usługodawcy bądź firm i osób uprawnionych (m.in. partnerów handlowych, klientów).
 2. Żadna część serwisu (m.in. teksty, dokumenty, pliki, układy graficzne, grafiki) nie może być powielana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) włącznie z kopiowaniem, drukowaniem, fotokopiowaniem, nagrywaniem na płyty CD/DVD/Blu-ray lub przy użyciu innych systemów i środków, bez zgody Usługodawcy.
 3. Nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli. Naruszenie licencji i praw autorskich przez Użytkownika skutkuje odpowiedzialnością prawną określoną w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach kodeksu cywilnego lub przepisach prawa prasowego.

§3 Licencja na korzystanie z kodu


 1. Usługodawca udziela Użytkownikowi niewyłącznej licencji na korzystanie z kodu skryptów znajdujących się w serwisie. Użytkownik może modyfikować i wykorzystywać skrypty we własnych projektach komercyjnych i niekomercyjnych bez prawa dalszej odsprzedaży, redystrybucji, rozpowszechniania, wypożyczania, udzielania sublicencji.

§4 Licencja komercyjna


 1. Usługodawca umożliwia płatne udostępnienie konkretnych kursów organizacjom (na przykład szkoła, uczelnia, firma), jednakże wymaga to sporządzenia stosownej umowy, której warunki są ustalane indywidualnie.
 2. Kursy zakupione w ramach licencji komercyjnej nie mogą być udostępniane w otwartym (publicznym) internecie. Mogą być dostępne tylko w ramach zamkniętej sieci danej organizacji.
 3. W przypadku licencji komercyjnej znajdują również zastosowanie wyżej wymienione zapisy dotyczące praw autorskich oraz licencji na korzystanie z kodu.

§5 Licencja JetBrains


 1. Jednemu użytkownikowi przysługuje tylko jeden kupon licencyjny. Użytkownik ten może wykonać aktywację licencji za pomocą tego kuponu tylko jeden raz.
 2. Po wykonaniu aktywacji licencji, użytkownik nie może przenieść licencji na inne IDE.
 3. Zabronione jest przekazywanie/sprzedawanie kuponów/licencji osobom trzecim.
 4. Zabronione jest używanie narzędzia z licencją aktywowaną kuponem przez osoby, które nie zakupiły licencji w serwisie.
 5. Wszelkie niewspomniane tutaj kwestie są regulowane przez licencje JetBrains.

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE