Licencja

§1 Definicje


  1. Operator usługi, Usługodawca – Operatorem usługi javappa.com jest firma JAVAPPA Jarosław Klimas z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 130C/15, NIP 631-232-86-82, REGON 360955912
  2. Serwis – strona internetowa pod adresem javappa.com
  3. Użytkownik – osoba fizyczna, osoba prawna, niezupełna osoba prawna korzystająca z serwisu.

§2 Prawa autorskie


  1. Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronach serwisu zastrzeżone są na rzecz Usługodawcy bądź firm i osób uprawnionych (m.in. partnerów handlowych, klientów).
  2. Żadna część serwisu (m.in. teksty, dokumenty, pliki, układy graficzne, grafiki) nie może być powielana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) włącznie z kopiowaniem, drukowaniem, fotokopiowaniem, nagrywaniem na płyty CD/DVD/Blu-ray lub przy użyciu innych systemów i środków, bez zgody Usługodawcy.
  3. Nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli. Naruszenie licencji i praw autorskich przez Użytkownika skutkuje odpowiedzialnością prawną określoną w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach kodeksu cywilnego lub przepisach prawa prasowego.

§3 Licencja na korzystanie z kodu


  1. Usługodawca udziela Użytkownikowi niewyłącznej licencji na korzystanie z kodu skryptów znajdujących się w serwisie. Użytkownik może modyfikować i wykorzystywać skrypty we własnych projektach komercyjnych i niekomercyjnych bez prawa dalszej odsprzedaży, redystrybucji, rozpowszechniania, wypożyczania, udzielania sublicencji.

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy:
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .