O nas

JAVAPPA Javappa znak firmowy powstała 05 marca 2015 r.
Nasza codzienna praca polega na budowie zaawansowanych aplikacji biznesowych w Javie dla różnych branż. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Tworzymy kreatywnie i szybko, równolegle bardzo mocno stawiając na jakość naszych rozwiązań.
Firma powstała, ponieważ chcieliśmy połączyć ze sobą dwie największe pasje, programowanie i naukę. W pewnym momencie naszej kariery uznaliśmy, że nadszedł czas aby zebrać zdobyte doświadczenia i przekazać je innym. Efektem tych działań stał się projekt, nad którym pracowaliśmy w naszych głowach jeszcze wiele miesięcy przed przystąpieniem do jego realizacji.
Projekt ten to przedstawiona na naszych stronach szkieletowa aplikacja webowa, będąca zbiorem najczęściej używanych komponentów i funkcjonalności wraz z opisującymi je tutorialami. Staraliśmy się aby cały materiał został przygotowany zarówno w profesjonalny jak i przyjazny sposób. Wierzymy, że spotka się to z Waszym pozytywnym odbiorem.

Nasz Team

Jarosław Klimas, Właściciel, Developer

Jarosław Klimas
Zaczynałem blisko 20 lat temu od programowania w PHP i hobbystycznego tworzenia stron internetowych. Od blisko 15 lat zajmuję się już tylko technologiami JAVA i pochodnymi. Kiedyś na umowie, a teraz jako firma współpracuje z klientami/firmami informatycznymi z dowolnych branż i w dowolnych rolach (najczęściej Senior Java Developer, Technical & Team Leader, Solution Architect). Mimo upływu lat i nieustannego poszerzania horyzontów, ciągle pasjonuje mnie tworzenie kodu, a także...piłka nożna :)
14 lat doświadczenia
Lat doświadczenia zawodowego
21 projektów
Ukończonych projektów
9 branż
Branż technologicznych
Wielokrotnie udzielałem się również jako korepetytor programowania w Javie. To właśnie wtedy zrozumiałem jak duże zapotrzebowanie na wiedzę istnieje w tym zakresie, co stało się jednym z powodów powstania projektu StartAPPa.
Korepetycje

Patrycja Klimas, Testing and Support

Patrycja Klimas
Z młodzieńczej pasji do historii uczęszczałam do klasy o profilu matematyczno-informatycznym. Chciałam grać w teatrze i dlatego ukończyłam Matematykę. I Informatykę. W C# i .NET popełniłam tysiące linii kodu jako programistka, dziś kieruję drużyną zwalczającą błędy i utrzymującą ład i porządek w deweloperskiej galaktyce. Wszechstronna w zainteresowaniach, zdeterminowana w codziennych zmaganiach z klawiaturą, nieustraszona w rozwiązywaniu problemów.
10 lat doświadczenia
Lat doświadczenia zawodowego
12 projektów
Wykonanych projektów
9 branż
Branż technologicznych
Na różnych etapach mojego życia hobbystycznie zajmowałam się uczeniem Matematyki. Dzięki temu udawało mi się łączyć swoje pasje techniczne z utrzymywaniem relacji międzyludzkich. Dziś chętnie angażuję się w role, które umożliwiają mi nie tylko pracę z systemami informatycznymi i maszynami ale również takie, które opierają się na relacjach z klientem.

Kontraktorzy

Kontraktorzy
W zależności od potrzeb rozwoju naszego portalu współpracujemy z programistami i grafikami na zasadzie kontraktów b2B. Cały czas poszerzamy krąg ludzi, z którymi będziemy budować nasze relacje. Dlatego zapraszamy do pozostawiania informacji o sobie (doświadczenie, portfolio) na adresie mailowym: contractors@javappa.com. W razie potrzeby będziemy się z Wami kontaktować.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na stronę Nasze doświadczenie, gdzie przedstawiamy nieco szerzej naszą edukację oraz karierę zawodową.

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy:
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .