O nas

JAVAPPA Javappa znak firmowy powstała 05 marca 2015 r.
Nasza codzienna praca polega na budowie zaawansowanych aplikacji biznesowych w Javie dla różnych branż. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Tworzymy kreatywnie i szybko, równolegle bardzo mocno stawiając na jakość naszych rozwiązań. Bardzo ważne jest dla nas nauczanie programowania, dlatego też regularnie przygotowujemy nowe kursy.
Firma powstała, ponieważ chcieliśmy połączyć ze sobą dwie największe pasje, programowanie i naukę. W pewnym momencie naszej kariery uznaliśmy, że nadszedł czas, aby zebrać zdobyte doświadczenia i przekazać je innym. Efektem tych działań stał się projekt, nad którym pracowaliśmy w naszych głowach jeszcze wiele miesięcy przed przystąpieniem do jego realizacji.
Projekt ten to przedstawiona na naszych stronach szkieletowa aplikacja webowa, będąca zbiorem najczęściej używanych komponentów i funkcjonalności wraz z opisującymi je tutorialami. Wszystkie nasze kursy mają na celu przeprowadzenie kursantów przez ścieżkę, która kończy się zdobyciem umiejętności wymaganych przy tworzeniu takich aplikacji. Staraliśmy się, aby cały materiał został przygotowany zarówno w profesjonalny, jak i przyjazny sposób. Wierzymy, że spotka się to z Waszym pozytywnym odbiorem.

Nasz Team

Jarosław Klimas, Właściciel, Developer

Jarosław Klimas
Zaczynałem ponad 20 lat temu od programowania w PHP i hobbystycznego tworzenia stron internetowych. Od ponad 15 lat zajmuję się już tylko technologiami Java i pochodnymi. Kiedyś na umowie, a teraz jako firma współpracuje z klientami/firmami informatycznymi z dowolnych branż i w dowolnych rolach (najczęściej Senior Java Developer, Technical & Team Leader, Solution Architect). Mimo upływu lat i nieustannego poszerzania horyzontów, ciągle pasjonuje mnie tworzenie kodu, a także...piłka nożna :)
17
Lat doświadczenia zawodowego w Javie
23
Ukończone projekty Java
9
Branż technologicznych
Przeprowadziłem setki godzin korepetycji z programowania w Javie. Zawsze największą satysfakcję sprawiało mi, gdy moi kursanci zaliczali egzaminy bądź znajdowali pracę w zawodzie programisty. Nie zrażało mnie to, że czasem wymagane było rozpoczęcie nauki od zera. Zawsze uważałem, że każdy może nauczyć się programowania, choć nie zawsze w tym samym czasie. Najważniejsze jest zaangażowanie i regularna praca, a efekty przyjdą. Ja sam w pewnym momencie zrozumiałem, że powinienem popracować jeszcze mocniej i prowadzić kursy na większą skalę, co stało się to jednym z powodów założenia tego portalu.
Korepetycje

Patrycja Klimas, Testing and Support

Patrycja Klimas
Z młodzieńczej pasji do historii uczęszczałam do klasy o profilu matematyczno-informatycznym. Chciałam grać w teatrze i dlatego ukończyłam Matematykę. I Informatykę. W C# i .NET popełniłam tysiące linii kodu jako programistka, dziś kieruję drużyną zwalczającą błędy i utrzymującą ład i porządek w deweloperskiej galaktyce. Wszechstronna w zainteresowaniach, zdeterminowana w codziennych zmaganiach z klawiaturą, nieustraszona w rozwiązywaniu problemów.
13
Lat doświadczenia zawodowego w IT
14
Wykonanych projektów
9
Branż technologicznych
Na różnych etapach mojego życia hobbystycznie zajmowałam się uczeniem Matematyki. Dzięki temu udawało mi się łączyć swoje pasje techniczne z utrzymywaniem relacji międzyludzkich. Dziś chętnie angażuję się w role, które umożliwiają mi nie tylko pracę z systemami informatycznymi i maszynami, ale również takie, które opierają się na relacjach z klientem.

Katarzyna Kowolik, Developer and Consultant

Katarzyna Kowolik
Od zawsze lubię logiczne i proste rozwiązania. To skłoniło mnie do edukacji w klasie informatycznej a dalej na kierunku Informatyka Politechniki Śląskiej. Kolejnym krokiem było zderzenie tego, co teoretyczne z praktyką, czyli tzw. życie zawodowe. Od kilkunastu lat pracuję w obszarze języka Java, gdzie fascynuje mnie to, że tak jak z modą zmieniają się technologie, lecz jedno pozostaje niezmienne: logika. Jestem głównie praktykiem i też takich rozwiązań szukam w budowanych przeze mnie systemach, unikając przerostu formy nad treścią.
17
Lat doświadczenia zawodowego w IT
20
Wykonanych projektów
10
Branż technologicznych
Z przyjemnością wykonuję swoją pracę i oddaje się kodowaniu, a własny rozwój i poświęcony na to czas uważam za najlepszy wkład w siebie.

Kontraktorzy

Kontraktorzy
Nie byłoby możliwe prowadzenie takiego portalu, gdyby nie współpraca z innymi biznesami. W zależności od potrzeb kooperujemy z programistami i grafikami na zasadzie kontraktów b2B. Dziękujemy wszystkim, którzy współpracowali z nami do tej pory. Cały czas poszerzamy krąg ludzi, z którymi budujemy nasze relacje. Dlatego zapraszamy do pozostawiania informacji o sobie (doświadczenie, portfolio) na adresie mailowym: contractors@javappa.com.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na stronę Nasze doświadczenie, gdzie przedstawiamy nieco szerzej naszą edukację oraz karierę zawodową.

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE