Kurs Java

Dodawanie i edycja - Implementacja

Implementujemy teraz pierwsze funkcjonalności dostępne dla użytkownika uprawnionego do korzystania z aplikacji. Najpierw streszczenie tego, co będziemy robić. Po kliknięciu przycisku zatwierdzającego formularz nastąpi wysłanie danych do kontrolera Springa, który odbierze od nas zarówno dane, jak i obrazek. Dane zostaną zapisane do bazy, a obrazek na dysk ...

Zanim przystąpimy do zapisu danych, najpierw musimy uzupełnić formularz danymi początkowymi (atrybuty, statusy, kategorie, typy), które są ładowane do bazy ...
Appa Notka. Oczywiście w dalszej części rozdziału stosujemy podobną konwencję implementacji krok po kroku z opisem kolejnych punktów i tabelą kodu odwzorowującą te punkty, tak jak możesz to zaobserwować na zdjęciach w rozdziałach:

- Rejestracja użytkownika i zarządzanie kontem - Implementacja krok po kroku
- Logowanie do aplikacji webowej - Implementacja krok po kroku

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE