Kurs AngularJS w praktyce

AngularJS to framework, który przewrócił do góry nogami koncepcje budowy aplikacji webowych opartych o Javascript. To pierwszy tak popularny Javascriptowy framework, którego używanie prawie całkowicie eliminuje potrzebę operowania na drzewie komponentów DOM tworzonej strony. Najważniejszym przeznaczeniem frameworka (podobnie jak w Angular 2+) jest budowa aplikacji SPA (Single Page Application), a więc aplikacji uruchomionych pod jednym adresem URL z funkcjonalnością przełączania widoków oraz podmianą widocznego adresu URL, wykonywanych po stronie samego Javascriptu.

Framework opiera się na koncepcji MVW (Model View Whatever) - co umożliwia nam pracę w ramach wzorców MVC (Model View Controller) oraz MVVM (Model Viewv View Model). Kurs AngularJS wykorzystuje oba te wzorce.

Nasza rekomendacja
Na końcu każdego rozdziału kursu AngularJS znajdziecie sekcję z naszą rekomendacją oznaczoną charakterystyczną zielono-białą ikoną. Jest to specjalne miejsce, w którym wyrażamy swoje zdanie w omawianym temacie, a także gdzie polecamy ciekawe rozwiązania. Oczywiście zawsze jest to nasza subiektywna opinia i ma jedynie wskazywać preferowane przez nas podejście do tematu.
Używamy w StartAPPa
Niemal wszystkie przykłady kodu zawarte w kursie AngularJS pochodzą faktycznie z aplikacji StartAPPa. W miejscu oznaczonym zielono-czerwoną ikoną zawsze podajemy informacje dotyczące konkretnych rozdziałów w kursie Aplikacji Web, w których można zobaczyć jak dane rozwiązanie funkcjonuje w realnych warunkach.

Wprowadzenie do frameworka AngularJS

Przetwarzanie danych w AngularJS

Dyrektywy w AngularJS


Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy:
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .