Ochrona prywatności

§1 Definicje


  1. Operator usługi, Usługodawca – Operatorem usługi javappa.com jest firma JAVAPPA Jarosław Klimas z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 130C/15, NIP: 631-232-86-82, REGON: 360955912, TEL.: 794933540, EMAIL: office@javappa.com
  2. Serwis – strona internetowa pod adresem javappa.com
  3. Użytkownik – osoba fizyczna, osoba prawna, niezupełna osoba prawna korzystająca z serwisu.

§2 Administrator danych


  1. Administratorami danych użytkownika jest Usługodawca oraz nasi zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Javappa Jarosław Klimas ale będące naszymi partnerami, z którymi współpracujemy i których obowiązuje stosowna klauzula poufności.
  2. Wszelkie zagadnienia związane z administracją danych powinny być zgłaszane przez użytkownika w formie pisemnej drogą elektroniczną, na adres e-mail podany na stronie javappa.com w zakładce „Kontakt”.

§3 Polityka prywatności


  1. Usługodawca w pełni respektuje poszanowanie prywatności. Użytkownik korzystający z serwisu pozostaje cały czas anonimowy, do chwili, kiedy zdecyduje się ujawnić swoje dane. Dane osobiste nie są przekazywane osobom trzecim z wyłączeniem serwisu obsługującego płatności internetowe Dotpay Sp. z o.o.. Dane te są przekazywane do otwartego formularza serwisu płatności w celu ułatwienia procesu zakupu tutoriala przez Użytkownika.
  2. Dostęp do danych osobowych w serwisie javappa.com ma wyłącznie Usługodawca serwisu lub upoważnione przez niego osoby, które zobowiązane są do przestrzegania tajemnicy handlowej. Usługodawca na podstawie uzyskanych informacji może tworzyć zestawienia statystyczne, jednak nie będą one umożliwiać zidentyfikowania pojedynczych Użytkowników. Użytkownik może w dowolnej chwili usunąć swoje dane samodzielnie albo poprosić o ich usunięcie lub zmodyfikowanie.
  3. Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.


Data ostatniej aktualizacji: 25.05.2018r.

Stale się rozwijamy, a więc bądź na bieżąco!
Na ten adres będziemy przesyłać informacje o ważniejszych aktualizacjach, a także o nowych materiałach pojawiających się na stronie.
Polub nas na Facebooku:
Nasi partnerzy: stackshare
Javappa to również profesjonalne usługi programistyczne oparte o technologie JAVA. Jeśli chesz nawiązać z nami kontakt w celu uzyskania doradztwa bądź stworzenia aplikacji webowej powinieneś poznać nasze doświadczenia.
Kliknij O nas .


Pozycjonowanie stron: Grupa TENSE